Pożegnanie Oli Sondij :(

Drodzy,

z ogromnym smutkiem przychodzi nam przekazanie tej wiadomości.

Odeszła nasza absolwentka, Ola Sondij. W No Bell uczyła się przez 10 lat. Pamiętamy Olę jako małą dziewczynkę rozpoczynającą szkolną przygodę i młodą kobietę kończącą gimnazjum. Fantastyczną dziewczynę, mądrą, koleżeńską, pełną energii i pomysłów na swoje życie.

Pożegnamy Olę 5 września (sobota), o godzinie 15.00 w kościele Św. Rocha w Jazgarzewie przy ul. Głównej 2. Po mszy będziemy towarzyszyć Oli podczas odprowadzenia na pobliski Cmentarz Parafialny.

Przekazujemy prośbę Rodziny Oli: „Ponieważ jest to dla nas niewyobrażalna strata, ból i łzy prosimy o nie składanie kondolencji, ale będziemy Wam wdzięczni za wspólne odprowadzenie Oli z Kościoła do pobliskiego miejsca spoczynku”.

Recommended Posts