Społeczność No Bell laureatem Konkursu Mazowieckie Barwy Wolontariatu!

Zaangażowanie i skuteczność działań naszych uczniów, ich Rodziców oraz Nauczycieli i pracowników szkoły zostało docenione 🙂

W X edycji Konkursu organizowanego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, Adama Struzika, naszą nobellowską społeczność uhonorowano tytułem Laureata w kategorii „Wolontariat grupowy”. Wzięto pod uwagę nasze działania, m.in. propagujące dawstwo szpiku, czyli akcję „Szpik pozwala ujść z życiem” i „Dzień życzliwości” oraz „Choinkę marzeń”. Poza zaangażowaniem i skutecznością w akcje „pomocowe”, Komisja oceniała ich innowacyjność i partnerstwo w działaniach prowadzonych przez wolontariuszy.

Spośród 114 kandydatur zgłoszonych do Konkursu, Kapituła wyłoniła zwycięzców w pięciu kategoriach: „Indywidualny wolontariat”, „Szkolne/przedszkolne koło wolontariatu”, „Wolontariat seniorów”, „Wolontariat w czasie pandemii” oraz „Wolontariat grupowy”, za który zostaliśmy nagrodzeni.

Gala finałowa z udziałem Marszałka Adama Struzika odbyła się on-line 2 grudnia br., a uczestniczyły w niej Izabella Gorczyca, dyrektorka No Bell i Magdalena Urban, reprezentująca Fundację FLOW.

Ukłony dla wszystkich naszych wolontariuszy! 🙂

Recommended Posts